Oferta

Transgraniczny e-commerce z jednej strony kusi możliwościami, z drugiej stawia duże wymagania. Ekspansja na zagraniczne rynki musi być poparta przemyślaną strategią, optymalizacją i integracją sklepu, przygotowaniem działu obsługi klienta, a także planem logistyki przesyłek. Wiele z tych zadań można zlecić firmom zewnętrznym. Nie tracąc na jakości świadczonych usług, oszczędzisz czas, pieniądze i własne zaangażowanie.

Wprowadzimy Twój sklep internetowy na następujące rynki Unii Europejskiej: Rumunia, Węgry, Bułgaria.

Współpracując z nami uzyskasz dostęp do 50 milionów potencjalnych klientów.

W ramach opłaty otrzymasz od nas:

–  możliwość szybkiej i taniej ekspansji na nowe rynki,
–  mailową i telefoniczną obsługę klienta w ojczystym języku, własny, lokalny numer telefonu,
–  możliwość wysyłania przesyłek za pobraniem,
–  transport przesyłek wielkogabarytowych,
–  bardzo niski koszt transportu towarów,
–  odbiór zwrotów i reklamacji,
–  pomoc w rejestracji w największych lokalnych porównywarkach cenowych.

Z doświadczenia wiemy, że ekspansja międzynarodowa nie jest trudna, kosztowna i pracochłonna. Już w kilka tygodni możesz prowadzić swój międzynarodowy sklep internetowy i zarabiać lepiej niż Twoja polska konkurencja.

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami

EMAG.RO

Z nami uruchomisz sprzedaż na EMAG.RO
EMAG.RO to piata najczęsciej otwierana witryna w Rumunii. Największy rumuński marketplace posiadający około 15 tysięcy partnerów sprzedających swoje produkty.

Jak zacząć?
Skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji. Podpowiemy jak szybko i sprawnie wprowadzić swoją ofertę. Jak przygotować się do sprzedaży transgranicznej np.: musisz posiadać rachunek bankowy w RON, ale nie musisz się martwić o obsługę klienta w języku rumuńskim. Transport, to nie problem, pomożemy Ci wysłać Twoje zamówienia. Wysyłka paczki do 2 kg juz od 21 zl brutto.

Dlaczego warto?
Platformy takie jak EMAG.RO, Amazon, eBay, eMag, Etsy czy Aukro są najtańszym i najbezpieczniejszym sposobem na przetestowanie sprzedaży poza granicami kraju. Ich główną zaletą jest to, że Twoi potencjalni klienci już tam są i nie boją się zakupów międzynarodowych. Marketplace’y są bezpieczne zarówno dla sprzedających jak i kupujących. To doskonałe rozwiązanie dla każdej branży.

Marketing – dodatkowa usługa

Nasze nowe usługi skierowane są do przedsiębiorstw chcących uzyskać wsparcie pod kątem rozpoznawalności marki i kreowania wizerunku na rynku krajowym i zagranicznym.

W zakresie marketingu oferujemy:

– zarządzanie kanałami social media,
– SEO, copywritting
– budowanie strategii marketingowej
firmy za granicą
– tworzenie materiałów promocyjnych
– przygotowanie kampanii promocyjnych
– kontakty z mediami
– badanie i segmentacja rynku
– analiza efektywności działań
marketingowych

%d bloggers like this: