Gazele Biznesu 2017

Z przyjemnością informujemy, że spółka Nowe Kolory znalazła się w gronie laureatów tegorocznej edycji Gazele Biznesu – rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

To prestiżowe wyróżnienie otrzymują firmy dobrze zarządzane, uczciwe i cieszące się dobrą kondycją finansową. O jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

W Polsce zestawienie sporządza dziennik “Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest to ranking wiarygodny i rozpoznawalny wśród przedsiębiorców.

“Gazele Biznesu” to firmy o największym przyroście obrotów w trzech latach poprzedzających jego sporządzenie. Obecność w tym gronie to dla nas zaszczy i zwieńczenie niemałego wysiłku. Jednak to nie tempo rozwoju jest dla nas motywacją do działania. Spółka Nowe Kolory od 3 lat czynnie angażuje się w promocję i rozwój transgranicznego handlu internetowego. Wspieramy polskie e-sklepy w procesie ekspansji na nowe rynki. Przed dziewięcioma laty sami byliśmy pionierami w tej dziedzinie. Musieliśmy podjąć wiele prób i popełnić sporo błędów aby dojść do miejsca, w którym dziś jesteśmy. Obecnie działamy w większości krajów Unii Europejskiej, a zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z naszymi kontrahentami. Z olbrzymią satysfakcją obserwujemy sukcesy naszych klientów na kolejnych rynkach. Coraz więcej firm decyduje się ekspansję, nie zależnie od branży i modelu biznesowego.

Mamy nadzieję dalej systematycznie się rozwijać, zarówno w e-handlu jak i zakresie świadczonych usług. Liczymy też na sprzyjające warunki stabilnej i dojrzałej gospodarki naszego państwa. Czego, z całego serca życzymy sobie i naszym Klientom.

Gazele_2017 bez claim

%d bloggers like this: