Aktualności

EMAG.RO

Transgraniczny e-commerce z jednej strony kusi możliwościami, z drugiej stawia duże wymagania. Ekspansja na zagraniczne rynki musi być poparta przemyślaną strategią, optymalizacją i integracją sklepu, przygotowaniem działu obsługi klienta, a także planem logistyki przesyłek. Wiele z tych zadań można zlecić firmom zewnętrznym.

Nie tracąc na jakości świadczonych usług, oszczędzisz czas, pieniądze i własne zaangażowanie.

Z nami uruchomisz sprzedaż na EMAG.RO
EMAG.RO to piata najczęściej otwierana witryna w Rumunii. Największy rumuński marketplace posiadający około 15 tysięcy partnerów sprzedających swoje produkty.

Jak zacząć?
Skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji. Podpowiemy jak szybko i sprawnie wprowadzić swoją ofertę. Jak przygotować się do sprzedaży transgranicznej np.: musisz posiadać rachunek bankowy w RON, ale nie musisz się martwić o obsługę klienta w języku rumuńskim. Transport, to nie problem, pomożemy Ci wysłać Twoje zamówienia. Wysyłka paczki do 2 kg juz od 21 zł brutto.

Dlaczego warto?
Platformy takie jak EMAG.RO, Amazon, eBay, eMag, Etsy czy Aukro są najtańszym i najbezpieczniejszym sposobem na przetestowanie sprzedaży poza granicami kraju. Ich główną zaletą jest to, że Twoi potencjalni klienci już tam są i nie boją się zakupów międzynarodowych. Marketplace’y są bezpieczne zarówno dla sprzedających jak i kupujących. To doskonałe rozwiązanie dla każdej branży.

 

 

%d bloggers like this: